SAINT LAURENT

Saint Laurent, yarı değerli bir siyah bakır mermerdir. Kakao tonlarında hoş bir kristal arka plana ve ara sıra mercan rengi notalarının dokunduğu ince beyaz damarlara sahiptir. Fransız ismine sahip bu doğal taş, iştah açıcı çikolata ve portakal köpüğü damakta olduğu kadar göze hoş geliyor. Belle Epoque’u anımsatabilen, yemek pişirme, kahve, sosyal toplantılar ve sanat galerilerinin zevkini anımsatıyor. Estetiği ve renk tonu bu taşı iç tasarım ve banyolarda, mutfaklarda, tezgahlarda, duşlarda vb. Kullanım için ideal bir ürün yapmaktadır. Saint Laurent, doğal taş zeminler ve lüks oteller alanında en seçkin mimarlar ve iç mimarlar tarafından tercih edilen ürün olmuştur.

Mermerler oldukça eski zamanlarda kullanılan bir çeşit taşlardır. Kullanıldığı alana muhteşem bir görsellik kazandırmaktadır. Bu noktada Çin Bruno Perla şık bir mermer çeşidi olmakla birlikte ülkemizde çıkıyor olması da ayrıca bir avantajdır. Çin Bruno Perla her alan uygun olsa da görsel açıdan oldukça şık olması sebebiyle masa, sandalye, sehpa tasarımlarında kullanılabilir. Tüm bunların yanı sıra Çin Bruno Perla mermer banyo ve tuvalet tasarımlarında, mutfaklarda da tercih edilebilir. Ancak kullanım alanı oldukça geniştir. Çin Bruno Perla dayanıklı bir mermer olması sebebiyle zemin ve yer döşeme, cephe ve duvar kaplama, merdiven basamaklarında, masa ve sehpa dekorasyonunda, mutfak tezgahı, banyo ve tuvalet lavaboları gibi pek alanda uygulanabilir. Bruno perla mermerinin özelliği ise siyah ve kahverengi dokunun harmanlanmasıdır.

Bruno Perla mermeri siyah ve kahverenginin birbiri içerisinde homojen olarak dağılması ile oldukça güzel bir görüntüde olmasını sağlar. Çin Bruno Perla mermer sert ve dayanıklı olması sebebiyle zeminler için de kullanılabilir. Çin Bruno Perla mermeri iç dekorasyonda oldukça iyi bir tercih olacaktır. Ayrıca bu mermerinin özelliği ve görüntüsü sebebiyle pek çok iş yeri ve otellerde mekanlarında bu mermeri uygulamaktadır.

Çin Bruno Perla mermer fiyatları kullanılan alanın metrekaresine bağlı olarak değişmektedir. Kullanılan alanın büyüklüğü, kullanılan alan fiyatlarda belirleyici bir husustur. Yüksek kaliteli mermerler sınıfında yer aldığından bulunda mekanda anında farkını hissetmektedir. Oldukça şık ve hoş bir görünüm ile karşınıza çıkar ve mutlaka dikkatiniz çeker.

Saint Laurent mermer renk olarak koyu bir dokuya sahiptir. Siyah ve kahverenginin harmanlanmasının yanı sıra ara ara açık damarlarının bulunması bu mermeri özel kılmaktadır. Oldukça yüksek kalitede bir mermer çeşididir. Saint Laurent mermer özellikle iç mekan dekorasyonlarında dikkat çekmektedir. Bu nedenle de pek çok işletme ya da iş yeri Saint Laurent mermerinin güzelliğinden faydalanmaktadır. Bruno Perla orijini kahverengi mermeridir. Bruno Perla, açık ve koyu kahverengi renklerin güzel karışımı ve mermerin yüzeyine yayılan yumuşak kremsi damarları nedeniyle çok popülerdir ve bu da onu klasikten moderne birçok iç tasarım projesi için iyi bir seçim haline getirir. Bruno Perla mermeri duvar ve Zemin uygulamalarında, banyo tezgahı, tezgahlar, şömine, denizlikler için kullanılır. Özellikle bu mermerden yapılan masa güzel görünüyor. Bruno Perla, genellikle daha yüksek kalite bir mermer olarak kabul edilir.

Saint Laurent mermer kahverengi tonlu beyaz ve koyu ara desenleri vardır. Duvar kaplamaları, mutfak ve banyo için bütüncül mimari çözümlerde, masa ve sehpa projelerinde Saint Laurent mermer  tercih edilir. Yüksek kalite sınıfındaki mermer modellerinden biridir. Koyu tasarımı iç mekanlarda seven müşteriler için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bu ürün yerli bir taş olup özel cila teknolojimiz ile yüksek kaliteli montajı yapabilmekteyiz. Saint Laurent mermer otellerdeki butik projelerde son zamanlarda sıkça kullandığımız bir taştır. Mermerlerin kolay temizlenme ve kiri tutmaması özelliklerinden dolayı zemin ve yüzey kaplamalarında tercih edildiğini sıkça görüyoruz. Ancak özellikle kiri belli etmeyerek uzun süreli sağlamlığına ve dayanıklılığına toplu alanlardaki kullanım kolaylarını ekleyen renk özelliklerine sahip Çin Bruno Perla Mermer kaplama alanında oldukça avantajlı bir tercih olabiliyor.

Görsel olarak yarattığı modern şıklığa ek olarak doğal desenlere sahip yapısı ile geniş iç mekanlar için zemin kaplama olarak tercih edilebilir olan  Çin Bruno Perla mermer, yine iç mekanlarda mutfak ya da banyo tezgahı gibi kişisel alanlarda da mermer kaplama tercih edecekler için kullanıma oldukça uygundur. Sade ve klasik şıklığı otel, mekan ya da ev fark etmeksizin farklı mermer kaplama alanlarına taşımak için füme ve siyah geçişlere sahip desenli dokusu ile Çin Bruno Perla mermeri tercih edebilirsiniz.