RAIN FOREST BROWN

Rainforest Brown, Hindistan’da çıkarılan bir tür egzotik altın kahverengi mermerdir. Bu taş özellikle Dış – İç duvar ve zemin uygulamaları, tezgah, mozaik, çeşmeler, havuz ve duvar kaplamaları ve diğer tasarım projeleri için iyidir. Bidasar Güzellik Mermeri, Cafe Ormanı Mermeri, Bidazar Kahverengi Mermeri, Kahverengi Çok Renkli Mermer, Cafe Kahverengi Mermeri, Castanho Indico Mermeri, Fantezi Kahverengi Mermer, Orman Kahverengi Mermeri, Bidaser Kahverengi Mermeri, Altın Glory Mermer, Mirage Kahverengi Mermer olarak da adlandırılır.

Rain Forest, kahverengi, yeşil ve altın sarısının üç farklı tonuna sahip şık bir Hint mermeridir. Bir ağacın dalını andıran yüzeyinde benzersiz koyu kırmızı-kahverengi renk ve beyaz damarlar ile çeşitli kahverengi ve gri tonları vardır. Rain Forest Green, turuncu, beyaz ve kahverengi damarlardan oluşan bir ağ ile gölgelenmiş eşsiz bir mağribi yeşil mermerdir.

Rain Forest Green deseni, yeşil orman etkisi veriyor. İç tasarımda unutulmaz bir dekorasyona dönüşecektir. Aynı zamanda, Rain Forest Brown, bir tür egzotik açık kahverengi bir mermerdir.

Rain Forest Brown; taşın yüzeyinden rastgele koyu kahverengi ve bej damarlar geçmektedir. Bu da taşın doğal görünümünü güzelleştirmektedir. Bu mermerin diğer renkleri arasında Rain Forest Gold, bu çeşit mermerlerin diğer renklerine göre kullanımda çok yönlülük sağlayan en yumuşak ve en homojen renk düzenine sahiptir. Üstelik Rain Forest Gold’un orijinal lüks görünümü, mekana şıklık ve aristokrasi hissi veriyor. Rain Forest Brown mermerinin tüm seleksiyonları odaların iç dekorasyonunda, basamaklar, tezgahlar, denizlikler ve cephe karoları, masa üstü ve şömineler, duvar ve zemin uygulamaları, mimari detaylar ve diğer tasarım projelerinde kullanılabilir.

Cafe Kahverengi Mermeri; koyu kahverengi tonda büyük desenli bir yapıdadır. Kahverengi ton grubundaki Cafe Kahverengi Mermeri; bar, mutfak tezgahlar, banyo tezgahları ve ofis masaları için kullanışlı bir üründür. Mimarlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Mutfak çalışmaları, banyo tezgah ve kaplama, iç dış cephe kaplama, masa, anıtsal yapılarda da Cafe Kahverengi Mermeri kullanılmaktadır.

Bidazar Kahverengi Mermeri; Tezgah üstü, mozaik, dış-iç duvar ve zemin uygulamaları, çeşmeler, havuz ve duvar kaplamaları, merdivenler, pencere pervazları ve diğer tasarımlar için kullanışlıdır.