BRUME

Brume Mermer; gri ve açık tonlu mavi renklere sahiptir. Karışık desenlidir. İç ve dış alan zemin kaplama, mutfak tezgahları, mermer masa ve sehpalar, dekoratif çalışmalarında Brume Mermeri tercih edilmektedir.

Mimari projelerin vazgeçilmezi olan gri renk tonlarının en çarpıcı haliyle hayat bulmuş şeklidir Tundra Gri Mermer. Gri zemin üzerinde yer alan kırçıllı ağ yapısı ve beyaz damar girişleri ile soft bir görünüme sahiptir.Otel, iş merkezi, alışveriş merkezleri ve residence projelerinin geniş mekanlarında döşeme kaplaması ve duvar kaplaması olarak çıkar karşımıza. Gri renk tonları dış cephe kaplamasında da tercih sebebidir.  Brume Mermeri diğer dekorasyon ürünleri ile sağladığı uyum sayesinde, mimarların da bu ürüne yönelmesine etkendir. Genellikle projelerin geniş alanlarında ana döşeme taşı olarak tek başına kullanılsa da, özellikle kahverengi, siyah, krem ve beyaz renkleri ile olan uyumu dikkatleri üzerine çekmektedir.

Tundra Blue Mermer müşteri talebine göre peyzaj alanlarında bahçe süslemesinde, ıslak hacimlerde duş teknesi ve duş alanı duvar kaplamasında, tezgah ve lavabo imalatlarında da mekanlarınıza şık bir dokumuş katacaktır. Yurt içerisinde olduğu kadar yurt dışında da yoğun ilgi gören Tundra Blue Mermeri waterjet göbek desenlerinde de farklı renk mermerler ile kombin edilerek uygulanabilmektedir. Tundra Light Gri Mermer özellikle butik konut ve villa projelerinde, otel odalarında banyo bölümlerinde, lobi ve restaurantlarda vs birçok yerde yer ve duvar kaplaması olarak kullanılmaktadır.

Tundra grisi, grinin eşsiz ve asil tonunu yaşam alanlarınızın zeminlerinde en güzel şekliyle yansıtmaktadır. Gri mermerin ısı geçirmez özelliğine ve sertliğine sahip olan Tundra Grisi Mermer, yaşam alanlarınız ile zemin arasında eşsiz bir kombin meydana getirecektir. Kolay temizlenebilen özelliği ile temizliğinde sorun yaşamayacağız Tundra Grisi Mermer, dayanıklılığı ile size uzun yıllar, estetik güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeden hizmet edecektir. Eğer Tundra Grisinin eşsiz özelliklerini yaşam alanlarınızın farklı bölgelerinde kullanmak istiyorsanız, bu mermeri mutfaklarınızda, banyolarınızda ve duvar döşemelerinde tercih edebilirsiniz. Mutfak ve banyolarınızda tezgâhlarda size geniş bir kullanım alanı sunan Gri Mermer, suya dayanıklılığı ve kesme, darbe gibi dış etmenlere karşı direnci nedeniyle kalitesinden endişe duymadan tercih edebileceğiniz mermer türleri arasında bulunmaktadır. Grinin diğer renkler ile uyumlu bir şekilde birleşme özelliği, evlerinize, ofislerinize, iş yerlerinize ve şirketlerinize çağdaş ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Grinin koyu tonu nedeniyle Tundra Grisinin bahçe ile binaların dış kısımlarında tercih edilmemesi önerilmektedir.

Tundra Grey, Türkiye’de çıkarılan bir tür gri mermerdir. Bu taş özellikle dış – iç duvar ve zemin uygulamaları, sütunlar, mozaik, çeşmeler, havuz ve duvar başlığı ve diğer tasarım projeleri için iyidir. Ayrıca piyasada Tundra Gri Mermer, Tundra Mavi Mermer, Gri Tundra Mermeri, Kale Gri Mermer olarak da adlandırılır. Tundra Grey Mermer; Gri renkli ve yaklaşık renk tonlarını barındırmaktadır. AVM ve Ofis alanlarında zemin kaplama ve merdiven ara taşı olarak tercih ediliyor. Zemin kaplamalarında gri ton tartışmasız olarak en çok tercih edilen 3 renk arasındadır. Mermer malzeme olarak zemin tasarımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için önerdiğimiz yerli ve yüksek stoktaki ürünlerimizden biridir. Tundra Grey Mermer; açık gri mermerin pürüzsüz yüzeyine eşlik eden koyu gri noktalar derinlik sağlıyor. İnce kısa çizgiler çatlak izlenimi sağlanan seri banyo, mutfak tezgahı, salon, ofis, merdiven basamaklarında istenilen dekorasyonla kullanılır. İç mekan uygulamalarında tercih edilen mermer çeşitlerinden olan (Tundra Gri Mermer)  genellikle ana mermer olarak`ta tekbaşına kullanılabilir.

Gri Tundra Mermeri açık gri arka fon ince damar girişleri ile bezenen mermer  çeşitlerindendir. Hem yurtiçi, hem yurtdışı projede  önemli mermer çeşitlerimizden olan Gri Tundra Mermeri dayanıklılığı ve güzel görünümü sayesinde yüzey kaplama ve dekorasyon gibi alanlarda kullanılan tundra gri mermeri istediğiniz ebat ve özelliklerde temin edebilirsiniz.